O NÁS

Společnost Merol s.r.o.byla založena v roce 1996 za účelem obchodu s oleji a mazivy. V témže roce jsme vyhráli výběrové řízení společnosti Shell Czech Republic a.s. pro autorizovanou distribuci olejů a maziv značky Shell. Od roku 2003 jsme distributoři olejů značky Gulf.

V současnosti jsme výhradní zástupci nizozemskéolejářské značky 77 lubricants pro Českou republiku a Slovensko, přední distributoři  olejů a maziv Shell v České republice a distributoři olejů a maziv Gulf v ČR.

Spolupracujeme přímo či přes síť našich regionálních distributorů s více než tisícovkou firem všech kategorií a ze všech segmentů trhu - od živnostníků přes střední firmy až po nadnárodní koncerny.

Jakákoliv vaše poptávka či technický dotaz je vždy vyřizován z naší strany s maximální pečlivostí a se zohledněním všech vašich individuálních potřeb. Při hledání nejvhodnějšího řešení vašich technických požadavků využíváme nejenom naše více než dvanáctileté zkušenosti, ale i technické poradenství našich dodavatelů nebo Ústavu paliv a maziv a.s.

K dispozici máme produkty z vlastních skladových zásob o objemu více než 100 tun olejů a maziv. Veškeré položky olejů a maziv z vlastních skladů či skladů našich regionálních distributorů  jsme schopni dodat do 24 hodin od objednání kamkoliv v ČR.

Jsme připraveni pomoci vám s řešením veškerých vašich potřeb z oboru olejů a maziv, vytvořit pro vás individuální obchodní podmínky tak, aby spolupráce s námi byla pro vás přínosem.

Za kolektiv zaměstnanců MEROL

Milan Vondal – jednatel společnosti

Odkazy:      www.77lubricants.cz www.gulf.cz www.77lubricants.nl www.groz.cz